Pro Facial

Bezbolestné neinvazívne ošetrenie, ktoré pleť pozdvihne a čistí. Výsledkom ošetrenia je zdravá, hydratovaná a rozjasnená pleť. Použitím kombinácie najmodernejších technológií je možné dosiahnuť až medicínsky efekt ošetrenia pleti.

 

Ošetrenie odporúčame opakovať štyri až päť krát v týždňových intervaloch alebo ako udržiavacie ošetrenie raz mesačne.

 

​Dĺžka ošterenia 45min

PROFACIAL PROTOKOL

 

 1. Príprava pleti - vyčistenie a dezinfekcia pleti, dokonalá príprava na ošetrenie.

 2. RF (rádiofrekvencia) - aktivácia tvorby kolagénu v podkoží. Príjemná teplá masáž rádiofrekvenčnou hlavicou. Dochádza k zpevneniu a vypnutiu strednej vrstvy pokožky.

 3. Aquadermabrázia - unikátne čistenie pleti pomocou troch účinných roztokov.

  • povrchové odstránenie odumretých a zrohovatených kožných buniek, dokonalé vyčistenie pleti jemnou kyselinou mliečnou

  • aplikácia čistiaceho roztoku s kyselinou salicylovou proti akné a čiernym bodkám. Obsah pórov je zmäkčený a následmne vysatý

  • zapracovanie hydratačného séra s vysokou koncentráciou kyseliny hylauronovej, vitamíny, peptidy a 53 aminokyselín. Pleť je hladká a vypnutá.

 1. Iontový lifting - vypnutie pleti pomocou ionofrézy, ktorá dodáva pleti elasticitu, stimuluje tkanivo a svalstvo. Následne je pleť hladká a vypnutá.

 2. Ultrazvuk (SONO hlavica) - zapracuje séra, krémy a masku hlboko do pokožky. Výsledkom je spevnená, žiarivá, vyčistená a vypnutá pleť.

 

ŠPECIÁLNE ROZTOKY NA PROFACIAL OŠETRENIE

 

  • PROFACIAL Peel Splution PS 1 - Bio - AHA komplex odstráni nečistoty a jemne exfoliuje pleť od odumretých kožných buniek, rejuvenizuje a zanecháva ju tak vláčnu, hladkú a sviežu.

 

  • PROFACIAL Peel Splution PS 2 - Bio - BHA komplex intenzívne zmäkčuje a hĺbkovo čistí póry, odstraňuje sébum a má protiaknózne účinky, vyčistí, spevní a hydratuje pleť, vyhladí linky. 

 

  • PROFACIAL Peel Splution PS 3 - Bio - kyselina hyalurónová a 53 ďaľších aminokyselín a galaktomycíny rýchlo prenikajú do hlbokých vrstiev pleti, akcelerujú bunkový metabolizumus, rozpúšatajú nežiadúce pigmentácie, poskytujú výživu pleti, spevňujú kolagénne a elastické vlákna a vytvárajú kryštalicky čistú pleť.

  

fff-1.jpg